Проведення навчання для співробітників ТОВ «Полтаваплемресурс» в межах програми підвищення кваліфікації «Технологія утримання та годівлі бугаїв-плідників»

22 червня 2022 року в межах програми підвищення кваліфікації «Технологія утримання та годівлі бугаїв-плідників» були проведені навчання для співробітників ТОВ «Полтаваплемресурс». Заняття проводив доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва Павло Ващенко разом зі співдоповідачами – асистенткою кафедри годівлі та зоогігієни сільськогосподарських тварин Інгою Павловою та аспіранткою кафедри технології виробництва продукції тваринництва Альоною Сябро безпосередньо на базі підприємства. Слухачі залишились вдячними за викладений теоретичний і практичний курс підготовки.