Проведена наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Управління соціальною відповідальністю підприємств»

07.12.2017 року була проведена наукова конференція за результатами вивчення дисципліни «Управління соціальною відповідальністю підприємств».

Конференція була організована доцентом кафедри менеджменту ПДАА  Шульженко І.В. На конференції були присутні здобувачі вищої освіти 1 курсу спеціальності «Менеджмент» скороченого терміну навчання, викладачі кафедри менеджменту. З доповідями виступило 5 здобувачів вищої освіти.

Найбільшу зацікавленність викликала доповідь здобувача вищої освіти Ляшенко Валерії про особливості соціальної відповідальності в менеджменті .

Також жваву дискусію викликала доповідь про соціальну політику українських підприємств здобувача вищої освіти Кравець Тетяни. Також треба відмітити цікаві доповіді Терно Анни та Вакуленка Владислава.

Мітки: