Профорієнтаційна робота зі студентами Березоворудського фахового коледжу ПДАУ

25 жовтня 2022 року викладачами кафедри харчових технологій, в рамках профорієнтаційної роботи, була проведена он-лайн зустріч із студентами Березоворудського фахового коледжу ПДАУ. На зустрічі були присутні студенти та викладачі спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» Кафедру харчових технологій представляли завідувачка кафедри, к.т.н., доцент - Ніна БУДНИК, доцент кафедри, к.т.н. Алла КАЙНАШ та доцент кафедри, к.т.н. Євгенія ХМЕЛЬНИЦЬКА.

Під час спілкування Ніна БУДНИК розповідала про особливості підготовки здобувачів ОП «Харчові технології», переваги навчання в ПДАУ. Також акцентувала увагу на широку базу практик студентів, можливість працевлаштування тощо. Студенти цікавилися питаннями вступу на навчання, організацією освітнього процесу, виплатами стипендій, оплатою за проживання в гуртожитках, умовами проживання й побуту в студентському містечку та дозвілля в університеті.

Зустріч пройшла в невимушеній, дружній атмосфері!