Профорієнтаційна робота викладачів кафедри технологій дрібного тваринництва з учнями 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи № 38

З метою профорієнтаційної роботи викладачки кафедри технологій дрібного тваринництва Світлана Усенко, Тетяна Карунна провели зустріч з учнями 11 класу Полтавської загальноосвітньої школи № 38. Школярі з цікавістю послухали інформацію про переваги навчання в Полтавському державному аграрному університеті, ознайомилися з особливостями здобування вищої освіти за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 181 Харчові технології та перспективами працевлаштування після закінчення навчання. Також учні мали змогу поринути в навчальний процес дисципліни «Технологія виробництва продукції бджільництва», ознайомитися з основними аспектами бджільництва, методами визначення фальсифікації меду, дегустувати мед, а також виготовили власноруч поробки у вигляді бджілок.

Усі отримали максимум позитивних емоцій від зустрічі. Сподіваємося на нове поповнення нашої студентської родини!