Профорієнтаційна робота викладачів кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького з учасниками очно-заочної біологічної школи

Профорієнтаційна робота з учнями є невід’ємною складовою роботи кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького. З цією метою 30 вересня 2023 року доцент кафедри Шаферівський Б.С. зустрівся з учнями Щербанівського ліцею, СЗОШ № 4 м. Горішні Плавні, Розсошенської гімназії, Терешківського ліцею, Божківського ліцею, які є слухачами очно-заочної біологічної школи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Викладач розповів майбутнім абітурієнтам про переваги навчання в Полтавському державному аграрному університеті, детально ознайомив із особливостями здобування вищої освіти за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 181 Харчові технології та 241 Готельно-ресторанна справа. Надана інформація щодо проведення підготовчих курсів на базі Полтавського державного аграрного університету з предметів: українська мова, українська література, історія України, біологія, математика. Проінформував про цікаве студентське дозвілля в стінах університету та перспективи працевлаштування по закінченню навчання.