Профорієнтаційна робота співробітників кафедри Біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького у вересні

Протягом вересня 2022 року викладачі кафедри Біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького розповсюдили інформацію, щодо умов вступу до Полтавського державного аграрного університету до магістратури за спеціальністю 204 ТВППТ та проведення підготовчих курсів  на базі Полтавського державного аграрного університету з предметів: українська мова, українська література, історія України, біологія, математика, географія, іноземна мова, хімія. Надана інформація була розміщена в групах соцмереж територіальних громад: «Решетилівщина інфо», «Підслухано Лубни Official», «Підслухано Опішня NEW», «Миргородська міська територіальна громада», «DOSKA Диканька», «Харків», «Лохвицький район. Оголошення», «Полтава онлайн», «Вороньки. Чорнухинська громада» та шкіл: «Ліцей №14 здоров'я», «Мачухівська середня школа», «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35», «Гімназія №18 Полтава», «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №118» «27 school», «Полтавська ЗОШ № 38», «Випускники Абазівської школи».
Тож сподіваємося на нове поповнення нашої студентської родини!