Профорієнтаційна робота факультету ТВППТ

6 березня 2023 року викладачі факультету ТВППТ доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва Анатолій Поліщук, кандидат технічних наук, доцент, завідувачка кафедри харчових технологій Ніна Будник, кандидат сільськогосподарських наук, доцент професор кафедри технології виробництва продукції тваринництва Віктор Слинько та старший викладач кафедри технології виробництва продукції тваринництва Віктор Березницький провели профорієнтаційну роботу з учнями шкіл Глобинської територіальної громади. Викладачі розповіли про переваги навчання в Полтавському державному аграрному університеті, детально ознайомили з особливостями здобуття вищої освіти за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва та 181 Харчові технології. Поінформували про студентське дозвілля у стінах Університету та перспективи працевлаштування після закінчення навчання.