Профорієнтаційна робота декана факультету технологій тваринництва та продовольства

10 жовтня березоворудська земля зустрічала гостей з Полтави. З профорієнтаційною роботою до коледжу завітали Анатолій Шостя (декан факультету технологій тваринництва та продовольства), Юлія Радочіна (голова профспілки). Вони передали вітання від ректора Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ, Олександр Галич з нагоди Дня Вчителя та нагородили грамотами ПДАУ найкращих працівників коледжу.

Гості зустрілися з викладачами та студентами випускних груп та проінформували їх про переваги навчання в ПДАУ, ознайомили з особливостями здобування вищої освіти ступеня бакалавра за спеціальностями 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, 181 Харчові технології та з перспективами працевлаштування після закінчення навчання.

Родзинкою зустрічі стали виступи народного ансамблю сучасної пісні "MAL-A-XIT" та колективу сучасно-естрадного танцю "A.D.V.A.N.C.E".