Профорієнтація як напрям співпраці з територіальними громадами

Кафедра публічного управління та адміністрування ННІ ЕУПІТ ПДАУ в межах підписаного з Котелевською селищною радою договору про співпрацю 19 квітня 2023 року радо зустрічала випускників опорних  закладів загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 (директорка Бєляєва Олена Володимирівна), № 4 (директорка Колос Валентина Іванівна), гімназії № 1 імені С. А. Ковпака (директор Довгуша Володимир Володимирович) Котелевської селищної ради, які завітали до ПДАУ в супроводі своїх учителів: Кочерги Івана Леонідовича, Петренка Сергія Леонідовича, Прядко Валентини Анатоліївни, Шевченко Катерини Олексіївни, Ісакієвої Оксани Анатоліївни.
     Випускників привітали директорка ННІ ЕУПІТ Світлична Алла Василівна, завідувачка кафедри Лозинська Тамара Миколаївна, відповідальний за профорієнтаційну роботу на кафедрі Дорофєєв Олександр Вікторович. Вони надали гостям загальну інформацію про спеціальності інституту, познайомили зі специфікою галузі знань Публічне управління та адміністрування, нагадали про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема про вимоги до вступу на спеціальність 281 Публічне управління та адміністрування.
     Потім викладачі кафедри (Мирна О. В., Сердюк О. І., Шупта І. М., Щетініна Т. О., Мац Т. П., Панасенко Н. Л.) протягом півтори години проводили оглядові екскурсії територією кампусу університету, деяких кафедр і лабораторій, де школярів зустрічали працівники цих підрозділів. Щиру зацікавленість молоді викликала історія окремих навчальних корпусів ПДАУ, згадки про пов’язаних із нею відомих громадсько-політичних діячів і науковців. Нікого не залишили байдужими ні квітучі магнолії, ані скульптурна композиція «Одвічній годувальниці українського народу».
     Під час екскурсії, яку проводила доцентка кафедри публічного управління та адміністрування Тетяна Щетініна, учні продемонстрували гарні знання історії України, ставили цікаві запитання про минуле та сьогодення університету.
     Ознайомлення зі спортивною базою ПДАУ провели завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Літвінов П. Ю. і викладач кафедри Бондаренко В. П.
Комп’ютерні класи, можливості інформаційних технологій, використання дронів у сільському господарстві та інших сферах продемонстрували науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних систем та технологій (завідувач Уткін Ю. В., викладачі Слюсар І. І., Копішинська О. П., Одарущенко О. Б., Поночовний Ю. Л., операторка ЕОМ Неділько Т. М.). Школярі побували на практичних заняттях з вебдизайну студентів 1 курсу, познайомилися зі студентським активом спеціальності інформаційні системи та технології.
     Окрема подяка аспірантці кафедри публічного управління та адміністрування Яковлєвій Оксані, яка допомагала організувати рух випускників шкіл між визначеними локаціями.
     Деякі школярі виявили бажання відвідати наукову лабораторію кафедри, де вивчаються різноманітні способи перероблення продовольчої сировини, що стало можливим завдяки зусиллям Шупти І. М. та завідувачки кафедри харчових технологій Будник Н. В.
     До профорієнтації також долучилися працівники кафедри підприємництва і права (завідувач кафедри Махмудов Х. З., викладачі Волкова Н. В. й Михайлова О. С.) та кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної (завідувачка кафедри Воронько-Невіднича Т. В., викладачі Баган Н. В., Чернікова Н. М., лаборант Гончаренко А. С.).
      Перед завершенням зустрічі кафедри публічного управління та адміністрування зі школярами до неї долучилися представники студентського самоврядування ННІ ЕУПІТ, які запропонували різні інтерактиви.

Маємо щире сподівання, що ця профорієнтаційна зустріч допоможе багатьом учням пов’язати своє майбутнє із Полтавським державним аграрним університетом!

Також слід відзначити, що сьогодні спільно з Котелевською селищною радою було проведено ще один захід – гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра 3 курсу денної форми навчання на тему «Управління проєктами в Котелевській селищній територіальній громаді», яку прочитала заступниця селищного голови й одночасно здобувачка вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування заочної форми навчання Саєнко Ольга Василівна.
Щиро вдячні селищному голові Котелевської територіальної громади Корост Т. М. та в. о. ректора ПДАУ Аранчій В. І. за організацію такої надзвичайно продуктивної співпраці. Сподіваємося, що вона буде корисною усім учасникам цих заходів!

ДолученняРозмір
Іконка зображення 6.jpg145.21 КБ