Професійний розвиток викладачів

Протягом 21–23 лютого та 13–20 квітня 2022 року науково-педагогічні та педагогічні працівники ПДАУ дистанційно проходили курси підвищення кваліфікації (у форматі онлайн) на тему «Розвиток інноваційних професійних компетентностей у педагогічній діяльності». Навчання проводили викладачі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму НУБіП України в рамках плану підвищення кваліфікації НПП ПДАУ. Організаційну та методичну підтримку надавав відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих.

Програмою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників з інноваційної спрямованості педагогічної діяльності передбачено такі основні теми:

• - Вища освіта в умовах повномасштабної війни.
  • - Розвиток інноваційних професійних компетентностей у педагогічній діяльності.
  • - Цифрові компетентності в навчальному процесі сучасного ЗВО.
  • - Психологія успіху. Ціннісні орієнтації сучасної молоді.
  • - Формування інноваційних компетентностей при викладанні навчальних дисциплін.
  • - Написання та захист випускної роботи на обрану тему.

Підвищення кваліфікації було проведено для викладачів Університету та його структурних підрозділів у рамках дії договору між ПДАУ та НУБіП України. За результатами навчання всі слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Діяльність: