Продовжуємо цикл гостьових лекцій на кафедрі публічного управління та адміністрування

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування ступеня магістра серед освітніх компонент професійного спрямування вивчають і таку надзвичайно актуальну на сьогодні дисципліну як «Стратегічне планування в діяльності органів влади». З огляду на важливість цієї навчальної дисципліни її було включено до переліку вибіркових фахових дисциплін для здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії за цією спеціальністю. Цю навчальну дисципліну викладає професорка, докторка наук з державного управління Лозинська Т.М., практичний досвід якої з розроблення стратегій розвитку територіальних громад дає змогу підкріпити теоретичні положення конкретними прикладами і розглядати гострі питання стратегічного планування в дискусійній формі.      Проте для закріплення у студентів набутих знань і отримання компетентностей, передбачених ОП, має значення ознайомлення з іншими практиками стратегічного планування та іншим досвідом стратегування. З цією метою 3 травня 2023 року для проведення гостьової лекції на тему «Прикладні аспекти стратегічного планування розвитку територіальних громад» було запрошено експерта Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад (керівник О. Корінний) Олексія Петровича Рябоконя. Він тривалий час працював в органах державної влади колишнього Пирятинського району Полтавської області та двічі обирався міським головою м. Пирятин, тож мав змогу підсумувати переваги й недоліки стратегічного планування, роль якого, на його думку, змінювалась у напрямі від використання стратегій як інструменту престижності до набуття ними значення динамічного інструменту керування місцевим розвитком.
      До зустрічі з експертом долучилися не лише студенти магістратури, а й аспіранти кафедри публічного управління та адміністрування, а також здобувачі вищої освіти ступеня бакалавра та викладачі кафедри.

Щиро вдячні Олексію Петровичу за цікаву лекцію, щирі поради, невимушене спілкування з молоддю!