Про звіт за 2023 рік з виконання WP 4 міжнародного проєкту SULAWE

2 лютого 2024 року було проведено робочу зустріч українських учасників з реалізації міжнародного проєкту SULAWE.
Під час засідання Світлана Усенко доповіла звіт за 2023 рік про реалізацію робочого пакету 4 «Створення інноваційних центрів передового досвіду для навчання впродовж життя».

Учасниками зустрічі детально обговорено роботу чотирьох інноваційних центрів передового досвіду для навчання впродовж життя у Полтавському державному аграрному університеті, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького і Східноукраїнському університеті імені Володимира Даля. Також було окреслено плани роботи на 2024 рік.