Про роботу екзаменаційної комісії з атестації здобувачів вищої освіти

Із 8 по 22 грудня 2021 року екзаменаційні комісії із атестації здобувачів вищої освіти денної і заочної форм навчання провели 15 засідань, зокрема 4 – з проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту, 9 – із публічного захисту кваліфікаційних робіт, на двох підсумкових засіданнях були розглянуті звіти про роботу екзаменаційних комісій.
Через карантинні обмеження робота екзаменаційних комісій відбувалася у змішаній формі.

Здобувачі вищої освіти ступеня магістра за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва здебільшого показали на екзамені достатні знання із обраної спеціальності, зокрема з інноваційних технологій виробництва продукції тваринництва, селекції сільськогосподарських тварин, моделювання технологічних процесів у тваринництві, інноваційних технологій переробки продукції тваринництва. Високий рівень знань продемонстрували студенти Жадановська Альона, Мамотенко Вікторія, Рябко Дарина, Стрижак Анатолій, Устенко Андрій, Чайка Юлія, Семеняченко Вікторія, Лукаш Аліна, Троян Дмитро, Бакай Інна, Бас Віталіна, Денисенко Оксана та інші. Екзаменаційна комісія загалом заслухала захист кваліфікаційних робіт 98-ми здобувачів вищої освіти.

Слід підкреслити, що близько 80 % кваліфікаційних робіт мали експериментальний характер, інші – аналітичний, дослідницький.
Високий рівень підготовки під час захисту показали студенти Жадановська Альона, Лукаш Аліна, Кравченко Катерина, Кардаш Роман, Новікова Анастасія, Рудько Олександр, Тарасенко Карина, Бакай Інна, Бас Віталіна, Бедах Оксана, Денисенко Оксана та ін.
Урочисте вручення дипломів відбулося 24 грудня 2021 року.