Презентація модулів зарубіжним партнерам з міжнародного проєкту SuLAWe 1 грудня 2023 року

1 грудня 2023 року у рамках реалізації міжнародного проєкту програми Еразмус+ напряму КА2: Співпраця між організаціями та установами, Розбудова потенціалу у сфері вищої освіти, “Стале тваринництво та добробут тварин” / “Sustainable Livestock Production and Animal Welfare” (Грантова угода № 101083023-SuLAWe) було проведено зустріч, на якій українські  учасники консорціуму представляли перед зарубіжними партнерами описи модулів проєкту: «Стале тваринництво», «Благополуччя тварин», «Цифрове тваринництво». Детально обговорено навчальні цілі модулів, передумови участі, екзаменаційні показники, назви і зміст підтем, визначено відповідальних за кожну підтему від кожного ЗВО України (Полтавського державного аграрного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького).