Плідна співпраця кафедри публічного управління та адміністрування із Всеукраїнською Асоціацією об’єднаних територіальних громад

У межах роботи платформи Всеукраїнської асоціації ОТГ «Управління людськими ресурсами, адміністративні послуги та е-врядування» продовжується її співпраця із Полтавським державним аграрним університетом. Зокрема почався цикл вебінарів, присвячених ефективному управлінню персоналом – психологічному «вигоранню» посадових осіб місцевого самоврядування, тайм-менеджменту, діловому етикету та корпоративній культурі в публічному управлінні.

24 червня 2021 року вебінар провела доцентка кафедри публічного управління та адміністрування Ірина Шупта. Цей онлайн-захід зацікавив керуючих справами муніципалітетів, секретарів рад, керівників кадрових служб і ЦНАПів. У процесі навчання понад сімдесят учасників долучилися до цієї інтерактивної форми взаємодії, що виключає домінування одного учасника навчального процесу над іншим, однієї думки над іншою. Під час вебінару панувала демократична атмосфера із проявами критичного мислення та активною участю в ухваленні обґрунтованих рішень.

Керівництво кафедри публічного управління та адміністрування висловлює щиру вдячність голові платформи Всеукраїнської Асоціації
ОТГ «Управління людськими ресурсами, адміністративні послуги та
е-врядування»
Олексію Рябоконеві та модератору платформи
Ларисі Кочур за плідну співпрацю.

Аудиторія:

Діяльність: