Підвищення кваліфікації викладачів факультету ТВППТ у ПУЕТ

Саморозвиток і постійне оновлення знань – запорука успішності педагогічної діяльності. Сучасному викладачу необхідні гнучкість і нестандартність мислення, вміння адаптуватися до швидких змін життя, здатність творчо підходити до організації навчально-виховного процесу та досягати високих результатів праці, а це можливо лише за умови досягнення високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних та особистісних здібностей.
Саме з цією метою викладачі факультету ТВППТ Анатолій Шостя, Світлана Усенко, Лариса Кузьменко, Оксана Кравченко, Олена Мироненко, Богдан Шаферівський, Тетяна Карунна, Наталія Чижанська та Іван Желізняк підвищували свою кваліфікацію у ВНЗ «Полтавський університет економіки і торгівлі» – вдосконалювали професійність викладача з технологічних дисциплін із використанням дистанційних технологій навчання.
Набуття нового досвіду з упровадження методичних підходів при викладанні  дисциплін і поєднання їх із дистанційною освітою наразі є досить актуальним завданням, зокрема застосування таких його етапів, як персоналізація, послідовність навчання, візуалізація навчальної інформації, електронна залікова книжка, дистанційний режим складання екзаменаційної сесії.
Досвід колег, яким вони щедро ділилися, буде з успіхом упроваджено в освітній процес ПДАУ.

Діяльність: