Підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти

З 1 листопада 2022 року на кафедрі менеджменту ім. І. А. Маркіної у співпраці з Навчально-науковим центром інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих були проведені чергові курси з підвищення кваліфікації для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти.

Навчання здійснювалося за програмою «Soft skills: розвиток гнучких метанавичок в освітньому процесі». Слухачі курсів ознайомились із сучасними видами комунікації, креативними технологіями навчання, актуальними аспектами мотивації особистісного розвитку, ефективними прийомами управління конфліктами та дієвими інструментами управління часом.

Найактивнішими учасниками підвищення кваліфікації стали представники з ВСП «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАУ», ВСП «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж ПДАУ», ВСП «Хорольський агропромисловий фаховий коледж ПДАУ».

Заняття проводили Тетяна ВОРОНЬКО-НЕВІДНИЧА Т. В., к. е. н., доцентка, завідувачка кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної, та викладачі кафедри: Микола ЗОСЬ-КІОР, д. е. н., професор, професор кафедри, Дмитро ДЯЧКОВ, д. е. н., професор, професор кафедри, Олена ВАРАКСІНА, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри, Тетяна САЗОНОВА, к. е. н., доцентка, доцентка кафедри.

За успішне проходження курсів слухачі отримали документ про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Діяльність: