Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників кафедри селекції, насінництва і генетики

Завдячуючи відділу забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих ПДАУ, було успішно проведено підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на базі Інституту зернових культур НААНУ. Науково-педагогічні працівники кафедри селекції, насінництва і генетики Білявська Людмила Григорівна, професорка кафедри, докторка с.-г. наук, професорка; Кулик Максим Іванович, професор кафедри, доктор с.-г. наук, професор, і Рожко Ілона Іванівна, старша викладачка кафедри, докторка філософії, опрацювали у повному обсязі програму підвищення кваліфікації за темою «Насінництво сільськогосподарських культур». Це дало змогу слухачам поглибити теоретичні знання, набути нові практичні навички та закріпити на практиці професійні компетентності з селекції та насінництва сільськогосподарських культур, ознайомитись із сучасними методами в насінництві польових культур.

Після завершення підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників керівниця центру Вакуленко Юлія Валентинівна вручила слухачам сертифікати (обсяг підвищення кваліфікації — 180 год, 6 кредитів ЄКТС).

Діяльність: