Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва у ТОВ «НВП "Глобинський свинокомплекс"»

Доцент кафедри технології виробництва продукції тваринництва Павло Анатолійович Ващенко протягом 3–8 жовтня 2021 року проходив стажування (підвищення кваліфікації) у ТОВ «НВП "Глобинський свинокомплекс"». Тема стажування: «Практичне ознайомлення із системою та заходами безпеки, заходами створення мікроклімату, системою годівлі, системою обліку та менеджменту на репродуктивних свинокомплексах і свинокомплексах із дорощування і відгодівлі поросят».

Викладач зустрівся зі студентами-магістрами 2 курсу факультету ТВППТ і у виробничих умовах перевірив процес виконання експериментальної частини наукових досліджень для дипломної роботи здобувачки вищої освіти ступеня магістра Кравченко К.О..