Підсумок проведення інтернет-конференції "Енерго- і ресурсозберігаючі технології та машини в переробних та харчових виробництвах"

На базі кафедри "Технологій та обладнання переробних і харчових виробництв" Університету успішно пройшла п'ята за рахунком інтернет-конференція "Енерго- і ресурсозберігаючі технології та машини в переробних та харчових виробництвах", що була присвячена передовим та новінтнім досягненням у харчовій та переробній галузі.

У конференції прийняло участь понад 30 представників науково-педагогічної спільноти та здобувачів вищої освіти різних освітніх ступеней.

За підсумками конференції було сформовано електронний збірник наукових праць, що відображають суттєві та грунтовні науково-практичні доробки учасників даної конференції.

Щиро вдячні Всім, хто приймав активну участь у проведенні даної конференції.

Подальших наукових звершень та відкриттів!

Мітки:

Діяльність: