Підсумкова конференція за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент»

17 травня 2021 року доцентка кафедри менеджменту Шульженко І. В. провела підсумкову конференцію за результатами вивчення дисципліни «Комунікативний менеджмент», у якій взяли участь здобувачі вищої освіти груп Мен_бд_41, Мен_бд_42 та викладачі кафедри менеджменту.

Слід відмітити цікаві й досить актуальні доповіді Безкоровайної А. О. «Поліпшення комунікацій в організації» та Панової Я. Г. «Інформаційна війна як комунікативна технологія впливу на масову свідомість та на громадську думку». Також жваву дискусію викликали доповіді Дмитренко А. Р. «Службове спілкування», Стовби А. О. «Публічний виступ перед аудиторією – роль та значення у сфері бізнесу»,  Титаренко А. А. «Типи та види комунікацій», Ярош А. О. «Інформація як матеріал комунікацій та її види».

Усі виступи супроводжувались презентаціями, які наочно демонстрували викладений матеріал.

Аудиторія:

Мітки: