Підготовчі курси для вступників Полтавського державного аграрного університету

31 березня на підготовчих курсах для вступників Університету відбулася зустріч з відповідальним секретарем приймальної комісії Валерією Осташовою. Валерія Олександрівна детально розповіла про особливості вступної кампанії 2024 року, окресливши основні напрями підготовки до НМТ і правила реєстрації на нього.
⠀⠀⠀
Слухачам також було представлено терміни проведення цьогорічної вступної кампанії, ключові пріоритетні та стратегічні цілі, унікальні особливості та конкурентні переваги Полтавського державного аграрного університету.
Зустріч пройшла жваво: слухачі ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Валерія Осташова побажала слухачам успіхів у вступі до ПДАУ та наголосила на важливості зазначення в заяві про претендування на додаткові бали.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Захід відбувся в теплій і дружній атмосфері.