Перший захист магістерських дипломних робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»

7 лютого 2018 р. у Полтавській державній аграрній академії на кафедрі публічного управління та адміністрування факультету економіки та менеджменту було проведено перший захист магістерських дипломних робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Екзаменаційна комісія працювала у складі:
голова екзаменаційної комісії ‒ Лахижа Миколи Івановича, д. держ. упр., професор, перший заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області;
члени комісії:
Лозинська Тамара Миколаївна, д. держ. упр., професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування;
Маркіна Ірина Анатоліївна, д. е. н., професор, завідувач кафедри менеджменту;
Дядик Тетяна Василівна, к. е. н, доцент, доцент кафедри економіки підприємства.
Відбувся захист магістерських дипломних робіт на такі теми:
«Участь молодіжних громадських організацій у забезпеченні розвитку місцевої громади».
Автор – Глазов Олександр Миколайович.
Науковий керівник – Лозинська Тамара Миколаївна, д. держ. упр., професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування.

«Кадрове забезпечення в органах місцевого самоврядування».
Автор – Лубко Катерина Василівна.

«Стратегічне планування розвитку району».
Автор – Шаповаленко Аліна Сергіївна.

«Планування розвитку територіальних громад».
Автор – Йосипенко Микола Олександрович.
Науковий керівник – Писаренко В’ячеслав Петрович, д. держ. упр., доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування.

«Державна політика у сфері охорони здоров’я».
Автор – Фаражалла Ашраф Ібрагім.

«Удосконалення системи надання послуг населенню закладом вищої освіти».
Автор – Резнік Андрій Вадимович.
Науковий керівник – Сердюк Ольга Іванівна, к. е. н, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування.

«Удосконалення організації соціального захисту малозабезпечених верств населення».
Автор – Бліннікова Ксенія Олегівна.

«Удосконалення системи громадського контролю в органі публічного управління». Автор – Шиян Євгеній Олександрович.

Членами комісії оцінено високий науковий рівень магістерських дипломних робіт та їх практичну значущість.

Вітаємо магістрів з успішним захистом! Покладаємо на них велику надію щодо нашого життя.

Щира подяка усім причетним до підготовки наших випускників, зокрема наших партнерів з обласної адміністрації, обласної та районних рад, міської та сільських рад!

Діяльність: