Перемога студентки ПДАУ в інтелектуальному змаганні

22 червня 2023 року на базі Одеського державного економічного університету відбулося Всеукраїнське інтелектуальне  змагання серед студентів спеціальності 073 Менеджмент. У змаганні  взяла участь здобувачка  вищої освіти 1 курсу  за спеціальністю  073 Менеджмент Джебженяк Ганна. За результатами  публічного захисту, її роботу "Специфіка здійснення експортно-імпортних  операцій у сфері агропромислового сектора в умовах дії воєнного стану", виконану під керівництвом кандидата економічних наук, доцента доцента  кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної Іщейкіна Тимура Євгеновича, журі конкурсу оцінило в 122 бали, і вона посіла 2 місце. Щирі вітання  здобувачці та її науковому керівнику!!! Бажаємо нових наукових здобутків та досягнень!!!