Перемога студентки ПДАА у ІІ турі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» № 1457 від 24.11.2020 року Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка призначено базовим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

На конкурс було подано 66 студентських наукових робіт із різних закладів вищої освіти, зокрема в розділ інженерії поверхні, – результати досліджень Тетяни Франк, студентки спеціальності «Галузеве машинобудування» інженерно-технологічного факультету Полтавської державної аграрної академії на тему «Дослідження токарної обробки поверхонь гільз циліндрів насосів інструментом з титановольфрамовою різальною частиною» (науковий керівник – доцент кафедри галузевого машинобудування Станіслав Попов).

Згідно з рейтинговим списком за результатами попереднього рецензування студентських наукових робіт, представлених на конкурс (https://khntusg.com.ua/rejting-robit-konkursu-galuzeve-mashinobuduvannja/), Тетяна Франк, яка загалом отримала 98,5 бала, була запрошена для участі в підсумковій студентській науково-практичній конференції.

30 квітня 2021 року на базі Навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася онлайн із використанням платформи Google Meet підсумкова науково-практична конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт спеціальності «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

Конференція розпочалася вітальним словом Олександра Володимировича Нанки, голови галузевої конкурсної комісії, ректора ХНТУСГ, професора, академіка інженерної академії України; Олександра Васильовича Сайчука, заступника голови,  директора ННІ технічного сервісу, доктора технічних наук, та інших членів комісії.

Подальша робота конференції відбувалася відповідно до програми із представленням презентаційних матеріалів до студентських наукових робіт за розділами: інженерія поверхні, технології проектування систем ремонтного виробництва, виробнича логістика в експлуатації продукції машинобудування, виробнича логістика в ремонті продукції машинобудування, контроль якості та забезпечення надійності мобільних машин, машини та обладнання деревооброблювальних підприємств, машини та обладнання садово-паркового господарства, машини та обладнання лісових господарств, проектування об’єктів агробізнесу, технічне  оснащення об’єктів агробізнесу.

На підставі представлення результатів дослідження та підсумкового засідання галузевої конкурсної комісії Тетяна Франк, студентка 4 курсу спеціальності «Галузеве машинобудування», посіла 3-тє місце.

Вітаємо переможницю та бажаємо подальших наукових здобутків!

Аудиторія:

Мітки: