Педагогічна практика аспіратів як форма вдосконалення навичок викладання у вищій школі

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом навчального процесу сучасного аспірата, який має за мету набуття здобувачем вищої освіти професійних навичок і вмінь для подальшого використання їх у реальних виробничих умовах, виховання потреби систематично поновлювати свої знання і творчо їх застосовувати в практичній діяльності.

В рамках проходження педагогічної практики, здобувач вищої освіти рівня Ph.D. спеціальності 073 «Менеджмент», Бурик Владислав Володимирович провів лекційне заняття для студентів магістратури «Бізнес-адміністрування» з дисципліни «Управління безпекою в бізнес-середовищі» на тему: «Особливості управління безпекою підприємства агропродовольчої сфери» 28.04.2023 р.     Здобувачі відмітили цікаву форму подачі матеріалу та науковий й педагогічний потенціал аспіранта!