ПДАУ завжди відкритий для школярів Полтавщини!

Полтавський державний аграрний університет продовжує ознайомлювати полтавських учнів із можливостями здобуття вищої освіти на базі нашого ЗВО. Працівники Університету та студентський Сенат вкотре гостинно прийняли  школярів. Цього разу до нас завітали учні ліцею № 17 "Інтелект" Полтавської міської ради.

Як і попередні юні гості, вони змогли пройти ознайомчий квест, який складається із 6 тематичних локацій, що відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів, таких як-от:
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.

Територія Полтавського державного аграрного університету вкотре наповнилася допитливими відвідувачами, яким ми завжди безмежно раді!

Запрошуємо всіх школярів, учителів і батьків завітати до нас!

У ПДАУ ви, безперечно, знайдете своє!