ПДАУ продовжує ознайомлювати полтавських учнів із можливостями здобуття вищої освіти

7 листопада науково-педагогічні працівники та студентський Сенат Полтавського державного аграрного університету вкотре гостинно прийняли полтавських школярів на території нашого закладу вищої освіти. Цього разу до нас завітали учні Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради.

Уже традиційним став квест, який складається із 6 тематичних локацій, що відповідають кожному з наших навчально-наукових підрозділів, таких як-от:
- навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій,
- навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології,
- інженерно-технологічний факультет,
- факультет ветеринарної медицини,
- факультет обліку та фінансів,
- факультет технологій тваринництва та продовольства.

Полтавський державний аграрний університет відкритий до спілкування з учнями, учителями та батьками всіх шкіл, ліцеїв і гімназій Полтавщини. Ми завжди раді допитливим відвідувачам!

У ПДАУ ви, безперечно, знайдете своє!
Запрошуємо вас завітати до нас!