Патріотичне виховання як елемент формування національної свідомості молодого покоління

3 квітня у Полтавському державному аграрному університеті відбулася лекція з патріотичного виховання.

Патріотичне виховання – це важливий аспект суспільного життя, який потребує постійної уваги та підтримки.

Під час лекції студентам розповіли про  теоретичні та практичні аспекти патріотичного виховання молоді, про  важливість формування у молоді активної громадянської позиції, готовність до захисту Батьківщини.

Студенти активно ставили запитання лекторам та отримали ґрунтовні відповіді, висловлювали власні думки та міркування щодо актуальних проблем патріотичного виховання.

ПДАУ робить значні кроки у цьому напрямі, подібні лекції є невіддільною складовою комплексної системи патріотичного виховання молоді.