Опанування професії через гру «Брейн-ринг»

У рамках співпраці та здійснення профорієнтаційних заходів з відокремленим структурним підрозділом «Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» викладачі  факультету обліку та фінансів організували профорієнтаційну зустріч, під час якої провели гру «Брейн-ринг» і через неї підкреслили важливість, необхідність, креативність, затребуваність на ринку праці обраних уже на етапі навчання у коледжі спеціальностей Облік і оподаткування та Фінанси, банківська справа і страхування.

Модератори та спікери зустрічі:

Дорогань-Писаренко Л. О., декан факультету обліку та фінансів, професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Безкровний О. В., заступник декана факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Тютюнник Ю. М., заступник декана факультету обліку та фінансів, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.;

Ліпський Р. В., заступник декана факультету обліку та фінансів, доцент кафедри обліку і оподаткування, к. е. н.;

Дроботя Я. А., доцентка кафедри фінансів, банківської справи та страхування, к. е. н.

Щиро вдячні керівництву, викладачам  коледжу та студентам за їхню зацікавленість обраною професією, допитливість, креативність, відкритість до здобуття нових знань!