Онлайн-зустріч із провідним аналітиком

Поширеною традицією кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної є запрошення фахівців-практиків як гостьових лекторів, адже вони можуть поділитися власним досвідом і практичними компетентностями зі здобувачами освіти. Тож 3 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства спеціальності 073 Менеджмент із провідним аналітиком молочних ринків і партнером проєктів Інфагро (м. Київ) Максимом ФАСТЄЄВИМ.     Лектор поділився із присутніми цікавими фактами із власного досвіду, зокрема щодо участі в різноманітних проєктах і комунікації з різними інституціями, розповів про особливості роботи в сучасних умовах (після повномасштабного вторгнення в Україну), зміни та тенденції зовнішньої торгівлі молочними продуктами, динаміку цін біржових молочних товарів у світі й можливі наслідки для агропродовольчої сфери.       Пан Максим зауважив, що в сучасних динамічних умовах важлива роль відводиться менеджеру, який спроможний, маючи у своєму розпорядженні певний обсяг інформації та ресурсів, реалізовувати їх найбільш ефективно для досягнення цілей організації.
       Такі заходи є важливими для здобувачів освіти, адже сприяють значному покращенню практичної підготовки, розширенню їхнього професійного кругозору, а також пошуку місця для працевлаштування чи стажування. Кафедра менеджменту завжди відкрита до комунікації з досвідченими практиками. Висловлюємо вдячність пану Максиму за змістовну зустріч і готовність до співпраці!