Онлайн-зустріч із науково-педагогічними працівниками та адміністрацією факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва

20 квітня 2022 р. відділом моніторингу та забезпечення якості освіти було проведено онлайн-зустріч із викладачами та адміністрацією факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва. На зустріч було запрошено проректора з науково-педагогічної роботи, д.т.н., професора Олену Михайлівну Костенко та керівника навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти, к.е.н., доцента Людмилу Володимирівну Шульгу.

Фахівець внутрішнього аудиту процесів діяльності та моніторингу якості освіти, к.с.-г.н. Петренко Максим Олександрович презентував доповідь на тему: «Розподіл функціональних обов'язків під час реалізації освітньої програми». Під час розгляду даного питання було деталізовано обов’язки гаранта освітньої програми, завідувача й науково-педагогічних працівників кафедри, відповідальної за реалізацію освітньої програми та голови науково-методичної ради спеціальності.

Завідувач навчально-методичного кабінету Япринець Тетяна Сергіївна презентувала доповідь на тему: «Створення та перегляд освітніх програм у ПДАУ». Було роз’яснено вимоги до запровадження та реалізації освітніх програм, етапи їх розробки, затвердження і перегляду, а також перелік необхідних супроводжуючих документів.

Методист відділу моніторингу та забезпечення якості освіти Максименко Оксана Анатоліївна презентувала доповідь на тему «Неформальна та інформальна освіта», під час якої було висвітлено особливості забезпечення неформальної та інформальної освіти, процедуру визнання результатів отриманих у такій освіті, а також наголошено на позитивних практиках її впровадження.

Усі учасники онлайн зустрічі мали можливість отримати відповіді на свої запитання й поділитися думками щодо ефективної реалізації освітніх програм і підготовки до їх акредитації в Університеті.

Детальніше за посиланням: https://www.pdau.edu.ua/content/onlayn-zustrich-iz-naukovo-pedagogichnymy-pracivnykamy-ta-administraciyeyu-fakultetu