Обговорення візиту у Шведський університет сільськогосподарських наук в рамках проєкту ЕРАЗМУС+ SULAWE

16 червня 2023 року в рамках проєкту ЕРАЗМУС+ SULAWE відбулося засідання, на якому обговорювалася програма візиту викладачів українських закладів освіти у Шведський університет сільськогосподарських наук за пакетом 2 «Добробут тварин». Під час зустрічі шведські колеги з’ясовували, на яких саме питаннях краще сконцентруватися при підготовці програми візиту, щоб більш повно передати досвід застосування інноваційних методів навчання при викладанні дисциплін у вищій школі. Також було обговорено питання поєднання теорії і практики при викладанні дисципліни «Добробут тварин» і відсоткового співвідношення аудиторних годин і самостійної роботи студентів.