Обговорення результатів анкетування здобувачів вищої освіти

Традиційно наприкінці календарного року кафедра менеджменту ім. І. А. Маркіної проводить аналіз результатів анкетного опитування здобувачів вищої освіти, що навчаються за освітніми програмами спеціальності 073 Менеджмент (Витяг з протоколу засідання кафедри).

Загалом, анкетування виявило достатній рівень задоволеності респондентів якістю освітнього процесу за освітніми програмами, їх змістом, актуальністю, освітнім середовищем ПДАУ.

Серед головних побажань здобувачів вищої освіти група забезпечення виокремила наступні:

• більше залучати практиків до співвикладання навчальних дисциплін, задля посилення практичної підготовки здобувачів;
  • застосовувати більш широкий спектр інноваційних методів викладання;
  • активніше проводити роботу із популяризації практики дотримання академічної доброчесності (вебінари, тренінги, тощо);
  • продовжувати співпрацю з передовими та високотехнологічними підприємствами для отримання здобувачами практичних навичок в галузі;
  • постійне оновлення, відповідно до змін зовнішнього середовища, нарощування якості освітнього процесу, зокрема за рахунок забезпечення навчального процесу новітніми матеріалами, що враховують особливості розвитку сучасного бізнес-середовища.

Діяльність: