Обговорення програми та графіка виробничого стажування в рамках реалізації елементів дуальної освіти здобувачами вищої освіти на МХП

Продовжується виробниче стажування в рамках реалізації елементів дуальної освіти здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва.
На початку навчального семестру відбулася зустріч куратора дуальної освіти зі спеціальності Лариси Кузьменко зі студентами 4 курсу Максимом Комишним та Дар’єю Колбасюк, які продовжують навчання за дуальною формою здобуття вищої освіти в умовах ТОВ «Вінницька птахофабрика», що входить до агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» – підприємства, на якому впроваджені інноваційні технології вирощування птиці від отримання яйця до транспортування птиці на забій.
Дуальною формою здобуття вищої освіти передбачено поєднання навчання (формування компетентностей і програмних результатів навчання, визначених освітньою програмою) в університеті з навчанням на робочому місці на підприємстві.
Під час зустрічі було обговорено й узгоджено програму та графік виробничого стажування в рамках реалізації елементів дуальної освіти здобувачів на 2023/2024 навчальний рік.