Обговорення ОП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва І і ІІ рівнів вищої освіти

15 червня 2023 року відбулося чергове обговорення ОП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва І і ІІ рівнів вищої освіти. Декан факультету ТВППТ Анатолій Шостя, гаранти Лариса Кузьменко і Світлана Усенко зустрілися з заступником директора з наукової роботи Інституту свинарства і АПВ НААН Сергієм Смисловим та випускницею, а нині аспіранткою ОП ТВППТ Альоною Сябро.

Детально проаналізовано структурно-логічну схему ОП та відповідність змісту освітніх компонент програмним результатам. Наголошено на необхідності формування у здобувачів вищої освіти навичок до проведення наукових досліджень та вмінь опрацювання отриманих результатів.