Нові формати співпраці кафедри публічного управління та адміністрування зі стейкхолдерами

Науково-педагогічні працівники кафедри публічного управління та адміністрування, реалізуючи завдання підготовки висококваліфікованих фахівців для сфери публічного управління, намагаються використовувати всі можливості співпраці з роботодавцями, запрошуючи їх до роботи за сумісництвом, для проведення гостьових лекцій, виїзних занять, тренінгів, спільних конференцій і досліджень. Викладачі кафедри тісно співпрацюють із Полтавським регіональним центром підвищення кваліфікації, обмінюючись досвідом викладання для посадових осіб і службовців органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також долучаючись до проведення занять за різноманітними програмами підвищення кваліфікації, зокрема розробленими викладачами кафедри.      11–12 квітня 2023 року заняття для посадових осіб публічної влади за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації  «Державна політика у сфері територіальної організації влади» проводила завідувачка кафедри, доктор наук з державного управління Тамара Миколаївна Лозинська. Однак цього разу до проведення занять була залучена і здобувачка вищої освіти за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування ступеня магістра заочної форми навчання, заступниця селищного голови Котелевської територіальної громади Ольга Василівна Саєнко. Ольга Василівна поділилася досвідом залучення в громаду інвестицій шляхом використання грантових можливостей і проєктного менеджменту. Відверта розмова про перспективи розвитку громад Полтавської області, принципи вибору пріоритетів при розподілі бюджетних коштів, роль головної посадової особи селищної ради, нюанси складання проєктних заявок не могла залишити слухачів байдужими.      Така співпраця між кафедрою публічного управління та адміністрування, організаціями роботодавців і здобувачами вищої освіти є надзвичайно корисною і перспективною. В подальшому кафедра планує розширювати цікаві для усіх формати співпраці.