Навчальна практика «Основи фахової діяльності» у здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

Під час навчальної практики «Основи фахової діяльності» здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня за ОПП Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва разом із викладачами кафедри технологій дрібного тваринництва Світланою Усенко, Ольгою Васильєвою, Оксаною Кравченко та Богданом Шаферівським відвідали Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, де цікаву та змістовну екскурсію провела в. о. директора Людмила Володимирівна Сусахіна.

Структура центру включає 3 відділи:  екології та охорони природи,  сільського господарства, біології та методичної роботи.

Здобувачі вищої освіти із великим інтересом ознайомились із роботою відділу сільського господарства, який координує дослідницько-експериментальну роботу в позашкільних закладах, складає тематику дослідницької роботи, надає інформаційно-методичну допомогу керівникам гуртків натуралістичного профілю, також організовує роботу гуртків: овочівників, рослинників, кролівників, птахівників.

На території зоолого-тваринницької бази закладу є крільчатник, пташник, вольєри для утримання свійських і диких тварин. На базі утримується 15 видів тварин і птахів сільськогосподарського та декоративного призначення. На території саду розміщена пасіка. На навчально-дослідній земельній ділянці зібрано багато видів і сортів культурних і дикорослих рослин.

Викладачі кафедри упродовж багатьох років тісно співпрацюють із Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, а його кращі вихованці щороку поповнюють ряди студентської молоді Полтавського державного аграрного університету.

Аудиторія:

Діяльність: