Науково-практична конференція за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик

21 березня 2024 р. у навчально-науковому інституті економіки, управління, права та інформаційних технологій ПДАУ проведено пленарне засідання науково-практичної конференції за підсумками проходження здобувачами вищої освіти виробничих практик. На пленарному засіданні з вітальними словами виступили: голова оргкомітету, к. е. н., доцентка Дядик Тетяна, директор навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій д. е. н., професор Дмитро Дячков, начальниця відділу організації роботи у м. Полтава Головного управління Державної податкової служби України у Полтавській області Гуржій Тетяна.
Свої доповіді представили:
Коцага Е. О., здобувачка вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 051 Економіка (науковий керівник – д. е. н., доцент Миколенко І. Г.) «РОЛЬ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПІДВИЩЕННІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ».
Голуб К. О., здобувачка вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 075 Маркетинг (науковий керівник – к. е. н., доцент Боровик Т. В.) «НОВІ «НАПРЯМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЛОГІСТИКИ У 2024 РОЦІ».
Невкритий М. М., здобувач  вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 073 Менеджмент (науковий керівник – к. е. н. Олійник А. С.) «УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ КОМПЛЕКСІ».
Мартинова Д. А., здобувачка вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 076 Підприємництво та торгівля (науковий керівник – к. т. н., доцент Калашник О. В.) «ВСТАНОВЛЕННЯ ВИДУ ПОЛІМЕРУ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».
Тютюнник Є. В., здобувачка вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 281 Публічне управління та адміністрування (науковий керівник – доктор філософії Панасенко Є. О.) «РОЗВИТОК МОЛОДІЖНОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЯК СКЛАДОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ».
Масич А. Л., здобувач вищої освіти ступеня бакалавра за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології (науковий керівник – к. ф.-м. н., доцент Копішинська О. П.) «ОСНОВНІ МЕТОДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ ДОСТУПУ В ЛОКАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (ETHERNET, TOKEN RING, ARCNET, FDDI)».
Кісельова В. В., Шестеріков Д. П., здобувачі вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 081 Право (науковий керівник – к. ю. н. Купченя Л. І.) «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СЛУЖБИ СУДОВОЇ ОХОРОНИ».
22 березня 2024 р. було проведено  секційні засідання за спеціальностями.

Програма конференції

Збірник тез