Науково-педагогічні працівники ПДАУ пройшли підвищення кваліфікації в НУБіП України

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

Протягом вересня 2023 року педагогічні та науково-педагогічні працівники Полтавського державного аграрного університету в режимі  онлайн на платформі Сisсо Webex проходили підвищення кваліфікації за програмою «Інноваційні професійні компетентності в педагогічній діяльності». Організаційний супровід забезпечував відділ із забезпечення освіти дорослих та інноваційного розвитку навчально-наукового центру інформаційно-комунікаційних освітніх технологій та освіти дорослих ПДАУ.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Досвідом, проблемами та інноваціями в педагогічній діяльності ділилися досвідчені викладачі ННІ неперервної освіти і туризму Національного університету біоресурсів і природокористування України.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
На курсах підвищення кваліфікації розглядалися такі теми:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
1. Формування індивідуального освітнього середовища.
2. Інклюзивні компетентності в освітньому середовищі закладів вищої освіти.
3. Цифрові компетентності в навчальному процесі  сучасного ВНЗ.
4. Психологія успіху. Ціннісні орієнтації сучасної молоді.
5. Формування інноваційних компетентностей при викладанні дисциплін.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
У навчанні взяли участь 65 викладачів ПДАУ.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Слухачі в повному обсязі виконали навчальну програму підвищення кваліфікації та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації від НУБіП України.

Всі фото з нагородження>

Діяльність: