Науковці обговорили актуальні питання сучасної економічної науки на Всеукраїнській конференції

У чому сутність «фрілансу» та наскільки він поширений?

Який спосіб ведення бізнесу називають франшизою і в чому його переваги?

Чи дотримано принципу гендерної рівності під час пошуку роботи в Україні?

Ці та інші питання стали предметом обговорення 4 грудня 2019 року на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні питання сучасної економічної науки».

Захід об’єднав науковців з усієї країни: заявки на участь подали 266 учасників із 37 навчальних та наукових закладів. Долучилися до обговорення актуальних питань економіки представники усіх регіонів: активними були Харків та Львів, Одеса та Суми, Київ та Запоріжжя, Херсон та Вінниця. Найчисельніша аудиторія конференції – представники Полтавської державної аграрної академії. Отже, за складом учасників конференцію без перебільшення можна назвати Всеукраїнською.

Робота конференції здійснювалася за 5 тематичними напрямами, серед них найбільшу увагу авторів привернули такі секції:

•  «Теоретичне осмислення сучасних проблем економічної та політичної реальності України», до якої були подані 57 доповідей від 75 авторів;

•  «Актуальні питання розвитку теорії та практики бухгалтерського обліку й аудиту», яка об’єднала 55 доповідей, які представили 81 автор.

Загальна кількість доповідей – 192. За результатами конференції видано електронний збірник матеріалів конференції, ознайомитися з яким має змогу кожен охочий на сайті ПДАА за  посиланням: https://www.pdaa.edu.ua/sites/default/files/node/2908/tezykonferenciyi41219pdaa.pdf.

Але, звичайно, ніщо не може замінити наукової дискусії, живого спілкування дослідників, які зібралися для обговорення найбільш актуальних проблем економіки.

Усі доповіді, представлені на пленарному засіданні, були ґрунтовними, цікавими, наочно проілюстрованими презентаціями. Кожен із доповідачів зміг зацікавити аудиторію актуальною темою, змістовним теоретичним матеріалом та прикладами із сучасної економічної практики.

Важко виокремити найкращі виступи, а тому головний науковець факультету обліку та фінансів Дорогань-Писаренко Людмила Олександрівна вручила всім доповідачам, окрім сертифікатів учасників, ще й Грамоти за високій рівень представлених робіт.

Захід провела доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень, секретар конференції Єгорова Олена Володимирівна.

Аудиторія:

Мітки: