На кафедрі ЕКІТ проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформатика»

23–24 лютого 2017 року на кафедрі економічної кібернетики та інформаційних технологій було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Інформатика». В олімпіаді взяло участь 16 здобувачів вищої освіти Полтавської державної аграрної академії, серед яких переможців розподілено за наступними місцями:

І місце – Твердохліб Микола Олександрович, студент факультету економіки та менеджменту 1 курсу 2 групи спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник – Протас Н. М., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій);

ІІ місце – Братішкіна Яна Іванівна, студентка факультету економіки та менеджменту 2 курсу 1 групи спеціальності «Маркетинг» (науковий керівник – Балдінська Н. О., старший викладач кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій);

ІІІ місце – Губарь Влада Олександрівна, студентка факультету економіки та менеджменту 2 курсу 1 групи спеціальності «Економіка підприємства» (науковий керівник – Протас Н. М., доцент, доцент кафедри економічної кібернетики та інформаційних технологій).

ІІ тур Олімпіади буде проведено в Національному аерокосмічному університеті імені М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».