На базі ПДАУ пройшла Школа волонтерства для студентів

Молодіжні ініціативи високо цінуються у Полтавському державному аграрному університеті, особливо коли вони стосуються суспільно корисних напрямів діяльності, серед яких волонтерство наразі є пріоритетним. Саме тому на базі ПДАУ було створено волонтерський центр «Пульс», метою діяльності якого є організація благодійних акцій, культурно-дозвільних заходів, надання допомоги людям, які постраждали внаслідок воєнних дій на Сході України, та інші добрі справи. Настав час перезапустити цей рух, залучивши до нього нових активних студентів.

Минулого тижня у ПДАУ пройшла Школа волонтерства, в рамках якої молодь долучилася до тематичних тренінгів з командотворення, отримала загальне уявлення про волонтерство, проєктний менеджмент тощо. Серед запрошених спікерів були тренерка з волонтерства Української волонтерської служби Єлизавета Первушина, голова Молодіжної ради Полтавської обласної ради Дмитро Томенко, Co-founder Power Space Team Дмитро Геращенко та секретар молодіжної ради Полтавської обласної ради Олександра Колісник.

Завершилася подія загальним тімбілдингом, завдяки якому студентам вдалося ще ближче познайомитися один з одним. Новостворена команда планує долучатися до ініціатив, проводити майстер-класи та різноманітні заходи, а найближчим часом ще й обрати собі керівника.