Міжнародне стажування викладачів кафедри технологій дрібного тваринництва

Викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва Світлана Усенко і Тетяна Карунна впродовж 01.04.2022 р. – 15.06 2022 р. пройшли міжнародне дистанційне науково-педагогічне стажування на тему: «Міжнародний інноваційний науково-педагогічний досвід підготовки здобувачів наукового ступеня доктора філософії (Рhd)».
Організатором науково-педагогічного стажування були IESF «Міжнародна фундація науковців та освітян» та Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі UCLA.
Програма стажування включала в себе ознайомлення з історією розвитку UCLA в цілому, ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей UCLA та навчально-методичними матеріалами.
Навчальне навантаження стажування становило 6 кредитів (180 годин), а саме: ознайомлення із сайтом університету – 12 годин; участь у дистанційному семінарі-тренінгу та робота над науково-методичними доповідями – 48 годин; індивідуальна робота з навчально-методичними матеріалами – 120 годин.
Навчальна програма стажування була виконана у повному обсязі про свідчать отримані викладачами сертифікати.

Діяльність: