Міжнародна колективна монографія «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики»

Наукові традиції на кафедрі менеджменту ім. І. А. Маркіної залишаються незмінними, про що свідчить публікація силами кафедри 4-го випуску міжнародної колективної монографії «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики», у написанні якої взяло участь понад 96 авторів з різних закладів вищої освіти, які порушили актуальні проблеми, зокрема щодо розвитку сучасної парадигми управління: глобалізація та національні аспекти; управління сучасними соціально-економічними системами: галузевий і регіональний підходи; сучасної національної і глобальної основи розвитку соціально-економічних систем; правових, соціокультурних та освітніх аспектів соціального управління.