Місце логістики в сучасній економіці

Гостьова лекція завідувача кафедри логістики Warsaw university of life sciences (Польща) професора Богдана КЛЕПАЦЬКОГО  на тему: «Місце логістики в сучасній економіці». 22 березня 2023 року викладачі кафедри менеджменту ім. І.А.Маркіної разом із здобувачами за ОП Бізнес-адміністрування долучилися до гостьової лекції завідувача кафедри логістики Warsaw university of life sciences (Польща) професора Богдана КЛЕПАЦЬКОГО.

Спікером піднімалися актуальні питання, які стосувалися важливості логістики в сучасній економіці, взаємозв’язку Індустрії 4.0 з розвитком економіки держави. Екперт демонстрував, як логістика спрощує економічні процеси, вирішує завдання наскрізного моніторингу руху вантажів тощо.

Дякуємо організаторам за цікавий та фаховий захід! Завжди раді новому спілкуванню

Аудиторія:

Діяльність: