Мала академія наук виховує молодих науковців

Наукова робота із молодими науковцями (школярами) продовжується навіть в умовах карантину. Так, 5 січня 2021 року науково-педагогічні працівники Полтавського державного аграрного університету Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри селекції, насінництва і генетики, Шеферівський Богдан Сергійович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій дрібного тваринництва, та Локес-Крупка Терезія Петрівна, кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри терапії імені професора П. І. Локеса, взяли участь у роботі журі ІІІ етапу міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція аграрні науки).

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук проходив дистанційно на базі Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка.

Заслухані результати науково-дослідницьких робіт учнів, що були представлені у вигляді постерів і презентацій, викликали жваву наукову дискусію учасників заходу. Розглядалося широке коло питань: поліпшення посівних якостей насіння та особливостей вирощування овочевих культур, якість кормів для тваринництва, профілактика та лікування тварин, відповідність регламентованим нормам молочної продукції тощо.

У підсумку були визначені переможці конкурсу серед учнів-членів МАН, які продовжать захист своїх науково-дослідницьких робіт на обласному рівні. Тож побажаємо успіхів молодим науковцям і в майбутньому запрошуємо їх до вступу у найкращий заклад вищої освіти – Полтавський державний аграрний університет!

Аудиторія:

Мітки: