Лекція професіоналки-практика та експертки з галузі Філологія

9 вересня 2022 року в рамках співпраці між Полтавським державним аграрним університетом і Луганським національним університетом імені Тараса Шевченка професіоналкою-практиком, розробницею стандарту вищої освіти спеціальності Філологія, кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри теорії та практики перекладу Перовою Світланою В’ячеславівною проведено лекцію для магістрантів спеціальності 035 Філологія (035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).

В ході лекціїі Світланою В’ячеславівною було висвітлено тему «Communication as a form of human activity», що є компонентом дисципліни «Комунікативні стратегії англійської і німецької мов».

Світлана В’ячеславівна схарактеризувала основні поняття теми та їх взаємозв’язок, проаналізувала особливості застосування «human сommunication» у підготовці майбутніх перекладачів, розкрила специфіку основних типів людського спілкування та їх вплив на роботу перекладача.

Викладачі та магістранти мали змогу взяти участь в обговоренні питань, пов’язаних із темою зустрічі, а також щодо особливостей побудови та реалізації стандарту вищої освіти спеціальності Філологія в контексті формування професійних компетенцій майбутнього філолога-перекладача.