Кураторська година з першокурсниками

29 лютого відбулась спільна кураторська година здобувачів вищої освіти першого курсу освітніх програм 075 Маркетинг і 192 Будівництво та цивільна інженерія (куратори груп – Тетяна Боровик, к.е.н., доцент кафедри маркетингу та Володимир Муравльов к.т.н., доцент кафедри будівництва та професійної освіти). Саме в психологічному кабінеті за виконанням різних арт-терапевтичних вправ познайомились і потоваришували першокурсники.

Від керівниці психологічної служби Ірини Плаксієнко вони почули про заплановані у весняному семестрі заходи психологічної служби, прийняли практичну участь у діагностиці свого психофізіологічного стану.

Оцінили свій рівень адаптації до критичних життєвих ситуацій та основні копінг-стратегії для подолання стресу за проєктивною графічною методикою «Людина під дощем».

А також створили мальовничий груповий подарунок з жартівливими побажаннями для студентів іншої групи, якими наприкінці зустрічі обмінялися старости груп.

Було цікаво і весело. Хотілося б, щоб дружба студентів тривала і надалі.