Креативні й непересічні студенти ННІ ЕУПІТ ПДАУ

Розпочинаємо серію знайомств із цікавими, креативними та непересічними здобувачами вищої освіти за спеціальністю 073 Менеджмент.     Сьогодні ми розповімо вам про Микиту МОРГУНА, здобувача вищої освіти за ОПП Менеджмент підприємства. Микита – професійний спортсмен, активний і цілеспрямований юнак, який не тільки успішно навчається в ПДАУ, але й має значні досягнення на міжнародних і всеукраїнських змаганнях у вільній боротьбі серед молоді й дорослих, з-поміж них такі:

• чемпіон України U-15;
  • бронзовий призер Європи U-15;
  • срібний призер чемпіонату України U-17;
  • бронзовий призер чемпіонату України U-20;
  • бронзовий призер чемпіонату України U-23;
  • срібний призер Кубка України серед чоловіків;
  • багаторазовий чемпіон і призер міжнародних і всеукраїнських змагань.

Віримо, що саме така активна молодь допоможе популяризувати вільну боротьбу серед юніорів не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Колектив кафедри менеджменту ім. І. А. Маркіної бажає Микиті нових спортивних здобутків. Так тримати!